Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

O nas

Firma „KAJZAR” powstała w 1993 roku, ale swoimi tradycjami sięga już 1962 roku. Nasz praca jest związana z myślą o rozwoju twórczości ludowej i kultury koniakowskiej.

Dla Państwa wygody stworzyliśmy sklep internetowy, w którym można nie tylko dokonać zakupów koronek, ale także przeglądać galerię zdjęć, dokumentującą Koniaków, koronkarki oraz sposób wykonywania – tworzenia, koronek koniakowskich i bielizny koronkowej.

Dzięki zastosowaniu wyjątkowych nici bawełnianych poddanych specjalnej obróbce i odpowiedniej grubości, produkty zakupione w sklepie „Koniaków- Koronki Koniakowskie” są najwyższej jakości i bardzo wytrzymałe.

W wieloletniej tradycji specjalizujemy się w wytwarzaniu: tradycyjnych koronek koniakowskich (obrusy i serwetki koronkowe), bielizny koronkowej (m. in. stringi koronkowe) i różnych dodatków i ozdób koronkowych.

Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać prawie wszystko: suknie ślubne, stroje okazjonalne, elementy dekoracyjne, obrusy i serwetki koronkowe wykonane z dowolnych wzorów i wielkości oraz wiele innych. Specjalizujemy się także w rekonstrukcji zabytkowych tkanin, koronek z różnych materiałów. Ostatnio współpracowaliśmy z Pałacem w Wilanowie, przy rekonstrukcji, koronki wykonanej ze złotych nici, zabytkowej chorągwi z ok. 1683 roku.