Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Witaj w „Heklowanym” Świecie!

Kto choć raz odwiedził Beskidzką Trójwieś (Istebna, Jaworzynka i Koniaków) ten wie, że to miejsce ma w sobie COŚ. Ten „koniec i początek świata” jest ojczyzną Koronki Koniakowskiej, symbolu triumfu tradycji w XXI wieku. Jak oscypek dla Zakopanego, czy obwarzanek dla Krakowa, tak Koronki Koniakowskie stały się elementem tożsamości mieszkańców Koniakowa i okolic.

Dziś dzięki firmie KAJZAR KORONKI KONIAKOWSKIE każdy może cieszyć się pięknem heklowanego świata. Cel, jaki sobie postawiliśmy, to podtrzymywanie i promowanie wytwarzania Koronek Koniakowskich. Jesteśmy dumni, że powstające dzięki nam serwetki, obrusy i dekoracje cieszą się wielką popularnością nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jesteśmy również dumni z faktu, że dzięki nam Koronki Koniakowskie cieszą swoim pięknem w nowoczesnej formie koronkowej bielizny.

Nasze wyroby trafiły już między innymi do Pałacu Prezydenckiego, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów RP, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Czujemy się wyróżnieni możliwością zaopatrywania tak znakomitych instytucji. Jesteśmy przekonani, że piękno Koronek Koniakowskich zachwyci również wszystkich Państwa. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji te witrynę. Polecamy dział o naszej kulturze regionalnej, o Koniakowie i historii koronczarstwa.

W roku 2009 nasza firma oraz nasze produkty; koronki koniakowskie, uzyskały certyfikat „Beskidzki produkt na 5”. Cieszymy się z faktu, iż nasze wyroby zostały włączone do programu „Beskidzka 5” i w ten sposób kolejny już raz wyróżnione. Przynależność do "Beskidzkiej 5" stanowi dla nas dowód najwyższej jakości naszych produktów oraz ich unikalnego, regionalnego charakteru.

Zapraszamy również do naszego sklepu, w którym znajdą Państwo bogatą ofertę naszych produktów. Polecamy zwłaszcza tradycyjne Koronki Koniakowskie: serwetki oraz obrusy koniakowskie, bieliznę koronkową, a także ozdoby koronkowe. Nasza firma stale współpracuje z projektantami, dzięki czemu realizujemy również zamówienia specjalne: elementy sukni ślubnych, strojów liturgicznych i wiele innych.